VICTOR BARON

Erkek giyiminde yalnızca Türkiye’de değil, tüm Dünya’da tanınan ve tercih edilen bir marka olma vizyonu ile hareket eden Victor Baron, bu doğrultuda her detayda evrensel standartları yakalamayı, konusunda öncü olmayı prensip edinmiştir.

Detaylı Bilgi için


CEKET

Ofiste ciddi bir grünüm, günlük yaşamda sportif bir tarz yakalamak için Victor Baron Koleksiyonunda farklı modeller sizi bekliyor. Klasik kesimli ceketlerin yanı sıra, günün modası slim fit kesimler ve spor modeller farklı renk seçenekleri içeriyor.

Detaylı Bilgi için


CONSEPT TAKIM ELBİSE

Tüm podyumları etkisi altına alan desenler takım elbiselerle birlikte sizin de stilinize dahil oluyor. Desenli, 3 boyutlu hissi uyandıran yün ve yün karışımlı değerli kumaşlarla hazırlanan Victor Baron consept modellerinde dar silüetler, slim kalıplar ile sizi bu sezon yine fit bir görünüm bekliyor..Hafiflikte son nokta olan kumaşlarımız ise sizlere yepyeni bir takım elbise deneyimi vaad ediyor.

Detaylı Bilgi için


TAKIM ELBİSE

Victor Baron takım elbise koleksiyonunda, kumaşının ayrıcalığını ve rahatlığını sunuyor. Gardıroplarınızın demirbaşı olan takım elbiseler dikkat çeken şıklığı ile bu sezon en ideal parçalardan. Kusursuz bir tarz için mükemmel birer alternatif olan takım elbiseler, renk, desen ve kalıp çeşitlerinin yanı sıra teknolojileri, kalitesi ve mükemmel duruşu sayesinde stilinizin vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Detaylı Bilgi içinVICTOR BARON

“1979 yılında İstanbul’da kuruldu. Uluslararası Pazarlarda kazanılan rekabet gücünden ve yetenekli moda-tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden faydalanarak yeni bir trend oluşturdu. Bu trendi geliştirenlerin kaliteye olan tutkusu, mükemmeliyete ulaşma arzuları, işçiliğe duydukları saygı ve detaylara gösterdikleri özen, Victor Baron’u erkek giyiminin zirvesinde yer alacak, yenilikçi ve güçlü bir marka olarak şekillendiriyor”